• česky

TVOŘÍME KVALITNÍ ESHOPY

Vytvoříme Vám úspěšný eshop na míru včetně originálního vzhledu, pokročilé SEO optimalizace i naplnění obsahu.
NAŠE REFERENCE
Tvorba eshopu

TVORBA ESHOPU NA MÍRU

Tvorba profesionálního eshopu na míru

Specializujeme se na tvorbu eshopu na míru na různých redakčních systémech jako je Opencart, Wordpress WooCommerce, Drupal, Prestashop, Shoptet atd. Dokážeme navrhnout kompletní grafický návrh eshopu na zakázku, naprogramovat a nastavit požadované zakázkové moduly a funkce eshopu, které zákazník potřebuje. Nabízíme také tvorbu eshopu na našem vlastním zabezpečeném řešení CMS Mintwebs. Tvoříme proto vždy originální řešení v rámci tvorby eshopu na zakázku. Rádi vypracujeme zakázkové řešení eshopu na míru i pro Vás. Napište nám nezávaznou poptávku přes náš kontaktní formulář.

Tvorba eshopu na CMS MINTWEBS

Nabízíme tvorbu eshopu za zakázku na naší vlastní platfomě MINTWEBS včetně návrhu vlastního vzhledu, zakázkových funkcí eshopu, nastavení platební brány GOPAY, možností dopravy, xml feedů pro srovnávače zboží a mnoho dalšího.

Eshop na systému MINTWEBS je plně responzivní na PC, mobilu i tabletu a nabízí možnost poskládání vlastního vzhledu a funkcí stránek, kategorií a produktů pomocí modulů, které snadno vložíte na libovolnou stránku.

Ukázka eshopu na míru MINTWEBS

Tvorba eshopu na systému OPENCART

Máme dlouholeté zkušenosti s tvorbou eshopů na opensource platformě OPENCART. Dokážeme vytvořit nebo upravit eshop na této platformě a vytvořit funkční řešení na míru požadavkům klienta. Dokážeme také doinstalovat a nastavit potřebné moduly dopravy i platebních bran GOPAY, GP WebPay, CCBill, ComGate, ThePay, Twisto, PayU, TrustPay, Besteron atd.

Ukázka eshopu na míru Opencart

Tvorba eshopu na zakázku Prestashop, Shoptet, Drupal

Dokážeme pro Vás vytvořit nebo upravit již stávající eshop, který má zastaralý design, funkce nebo moduly. Jsme schopní eshop zmodernizovat či vytvořit úplně nové funkční řešení eshopu dle zadaných požadavků na systémech Prestashop, Shoptet nebo Drupal. Vytvoříme vám také grafický vzhled šablony či originálního vzhledu webu na míru. Dokážeme také udělat potřebné napojení, importy, exporty, feedy, platby, nastavení dopravy, platební brány a mnoho dalšího.

Máte zájem o tvorbu eshopu na míru?
Pokud máte nějaké dotazy k tvorbě eshopu napište nám.