• česky

TVOŘÍME REKLAMU KTERÁ FUNGUJE!

Oslovte své zákazníky kvalitní reklamou, která je vidět. Vyrobíme vám různé druhy reklamy na míru...
REFERENCE REKLAMY
Výroba reklamy - reference

výroba reklamy - co pro Vás dokážeme vyrobit?

Jak vyrobit správnou efektivní reklamu?

Potřebujete vyrobit reklamu na Vaši firmu, obchod či provozovnu? Hledáte jak a kde výhodně vyrobit polep výlohy nebo firemního automobilu? Neorientujete se v nabídce a cenách prací a materiálů? Rádi Vám poskytneme naše služby a vyrobíme různé druhy reklamy! Zajistíme výrobu i realizaci reklamy a dokážeme Vám nabídnout grafické a technické řešení reklamy za rozumnou cenu v kvalitním provedení. Zpracujeme obratem cenovou kalkulaci a zašleme Vám naši cenovou nabídku.

Co vám dokážeme nabídnout?

Řezaná samolepící reklama (fóliová PVC grafika)

Nabízíme grafické zpracování a výrobu reklamy řezané samolepící grafiky z různých materiálů na řezacím plotteru do šířky motivů 120 cm a neomezené délce. Případné větší rozměry se dají sesadit z více kusů. Materiály mají vysokou životnost a odolnost proti UV záření a počasí. Poradíme s výběrem kvalitního vhodného materiálu a technologie pro nejlepší výsledek a dlouhou životnost reklamy. Nabízíme ruzné druhy fólií jako klasické krátkodobé, střednědobé, dlouhodobé fólie, fluorescentní, translucentní, reflexní, pískované, metalické, dekorativní fólie atd.

Velkoformátový tisk reklamy

Tiskneme na různé druhy materiálů ve vysoké kvalitě. Tisk je na přání chráněn laminací pro ochranu barev a odolnosti vůči klimatickým podmínkám a UV záření. Nabízíme malo i velkoformátový tisk a instalaci tisku, polepy a kašírování na různé nosiče, reklamní stojany, firemní automobily, deskové materiály, výlohy, stánky, reklamní cedule a mnoho dalšího.

Tiskneme na různé materiály

PVC fólie: polymerická, monomerická, bannerová, podlahová, translucentní, okenní (one vision). Papír: backlight, foto papír, tapeta. PVC bannery: tiskneme na bannery různých formátů a gramáží, plných i děrovaných (mesh) Bannery opatřujeme kovovými oky po 30 - 50 cm na zavěšení plachty. Nabízíme možné instalace bannerů na budovách nebo konstrukcích po domluvě.

Instalace a montáže reklamy

Jednoduché instalace a polepy zvládneme udělat na místě. Na složitější instalace reklamy používáme štafle, vysokozdvižné plošiny, nebo horolezecké vybavení. Instalace reklamy je vždy nutné domluvit předem na dohodnutý termín. Lepení provádíme přímo u klienta, nebo v domluveném prostoru (garáž, hala). Polepy je třeba provádět při teplotě + 5 °C  více.