• česky

TVOŘÍME REKLAMU KTERÁ FUNGUJE!

Oslovte své zákazníky kvalitní reklamou! Vyrobíme vám různé druhy reklamy na míru...

výroba reklamy

Jak vyrobit správnou reklamu?

Potřebujete vyrobit reklamu na vaši firmu, provozovnu nebo polep na firemní automobil? Neorientujete se v nabídce a cenách? Rádi vám poskytneme poradenství jak nejlépe využít jejího potenciálu. Dokážeme vám nabídnou vhodné grafické a technické řešení za rozumnou cenu v kvalitním provedení.

Co vám dokážeme nabídnout?

Řezaná samolepící reklama

Nabízíme grafické zpracování a výrobu reklamy řezané samolepící grafiky z různých materiálů na řezacím plotteru do šířky 120 cm. Případné větší rozměry se dají sesadit z více kusů. Materiály mají vysokou životnost a odolnost proti UV záření a počasí. Poradíme s výběrem kvalitního vhodného materiálu pro danný účel.

Velkoformátový tisk

Tiskneme na různé druhy materiálů ve vysoké kvalitě. Tisk je na přání chráněn laminací pro ochranu barev a odolnosti vůči klimatickým podmínkám. Nabízíme instalaci tisku na různé nosiče, reklamní stojany, firemní automobily, deskové materiály, výlohy, stánky, reklamní cedule atd.

Tiskneme na materiály

PVC fólie: polymerická, monomerická, bannerová, podlahová, translucentní, okenní (one vision). Papír: backlight, foto papír, tapeta. PVC bannery: tiskneme na bannery různých formátů a gramáží, plných i děrovaných (mesh) Bannery opatřujeme kovovými oky po 30 - 50 cm na zavěšení plachty. Nabízíme možné instalace bannerů na budovách nebo konstrukcích po domluvě.

Instalace reklamy

Jednoduché instalace a polepy zvládneme udělat na místě. Na složitější instalace reklamy používáme štafle, vysokozdvyžné plošiny, nebo horolezecké vybavení. Instalace reklamy je vždy nutné domluvit předem na dohodnutý termín.