• česky

Tvorba corporate identity

Co je corporate identity a jak Vám může pomoci?

Corporate identity je jednotný grafický vizuální styl společnosti, podle kterého může zákazník již na první pohled poznat Vaši společnost. Jedná se tedy o originální vizuální prezentaci firmy v očích zákazníků. Firemní identita je důležitá jak pro nové společnosti pro budování image firmy u zákazníků, tak i pro zavedené firmy, které chtějí svoji prezentaci vylepšit. Jedná se tedy o celkový koncept firemního designu tiskovin, webových stránek, reklamních poutačů, webových bannerů, podoby profilů na sociálních sítích atd.

Proč je firemní identita tolik důležitá?

Budování firemní image je základ pro dostání se do povědomí potencionálním i stálým zákazníkům. Firmy s kvalitně zpracovanou firemní identitou jsou pro zákazníky přitažlivější a tím i obchodně úspěšnější. Zákazníci jí také lehce rozpoznají od ostatních konkurentů. Do firemní identity se tedy vyplatí správně investovat.Vynaložené peníze se Vám brzy vrátí zpět.

Co dokážeme navrhnout v rámci tvorby corporate identity?

Graficky zpracujeme návrh firemního loga, podobu grafického logomanuálu, vizitek, obálek, dopisních papírů, potisku triček, propisek, kartiček, prezentačních desek, letáků, plakátů a dalších reklamních předmětů. Dokážeme také zajistit potisk a výrobu reklamních předmětů. Vše jsme schopni nacenit a dodat hotovou nabídku pro výrobu požadovaných položek.