• česky

Novinky grafického studia

Prohlédněte si novinky našeho grafického studia. Co nového nabízí naše grafické studio? Prohlédněte si naši aktuální nabídku nových služeb našeho studia.

NÁŠ NOVÝ SYSTÉM NA TVORBU ESHOPU MINTWEBS

Vytvořili jsme pro vás nový CMS systém na tvorbu webových stránek a eshopů MINTWEBS. Nás systém umožnuje snadno tvorbu a editaci webových stránek a eshopů s možností přizpůsobení vlastního vzhledu. Systém nabízí platební bránu GOPAY pro platby kartou, modul zásilkovny pro snadné doručení zboží z eshopu, plnou editaci produktů, textů, cen, kategorií, SEO, dopravy, plateb a mnoho dalšího. Rádi pro vás vytvoříme eshop nebo profesionální web na tomto řešení.

Tvorba eshopu

NOVÝ ADMINISTRAČNÍ SYSTÉM PRO WEBOVÉ STRÁNKY

S ohledem na vývoj a nejnovější trendy tvorby webových stránek a internetových obchodů jsme se rozhodli vytvořit vlastní platformu pro tvorbu webových stránek i eshopů. Nabízíme proto tvorbu webových stránek a eshopů na vlastním CMS systému, který poskytujeme našim zákazníkům. Momentálně dokončujeme i jeho pokročilé funkce a vizuální stránku administračního systému, který bude efektivní, bezpečný, moderní a uživatelsky jednoduchý na správu webu. Budeme Vás brzy informovat o této novince na našich webových stránkách.

Vyšel o nás článek na prague-stay.com

Jsme rádi že se naše práci líbí a snažíme se pomáhat naším klientům s řešením jejich požadavků. Moc si proto vážíme toho že o nás vyšel článek na lifestylovém a informačním serveru www.prague-stay.com

celý článek

Nabídka vizitek zdarma

V rámci zkvalitnění našich služeb nabízíme k vytvoření webových stránek výrobu vizitek zdarma. Navrhneme vám kvalitní vizitky s moderní grafikou a a dodáme hotové vizitky v počtu 100 Ks zdarma! Využijte naší akce.

Jsme členy Unie Grafického Designu

Chceme prezentovat naše klienty co nejlépe a proto jsme se staly členy UDG. Účastníme se přednášek a diskuzí o grafickém designu, nových technologiích a postupech výroby. Chceme se stále posouvat dále a poskytovat klientům prvotřídní servis.