• česky

SLUŽBY NAŠÍ REKLAMNÍ AGENTURY

Jaké druhy reklamy Vám dokážeme vyrobit?
grafické studio, grafické práce, DTP práce, grafické návrhy

REKLAMNÍ GRAFIKA

Nabízíme tvorbu moderní grafiky, návrhy logotypů, corporate identity (firemní identita), návrhy letáků, plakátů, vizitek, webových bannerů, propagačních tiskovin, billboardů, roll upů, reklamních cedulí, polepů automobilů, potisku textilu a mnoho dalšího.

Tvorba webových stránek, webdesign, html, javascript, css, PHP, tvorba eshop

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK

Dokážeme pro vás vyrobit kompletní technické a grafické řešení webových stránek včetně responsivity pro tablet i mobil. Navrhneme vám moderní a funkční e-shop, který přiláká nové zákazníky a nastartuje váš byznys! Pomůžeme s redesignem stávajcího webu, nebo navhneme zbrusu nový.

Návrh firemního loga a logomanuálu, grafický návrh loga

TVORBA LOGA

Navrhneme moderní a poutavé logo pro vaši společnost, projekt nebo produkt. Také upravíme staré logo do nové moderní podoby a barevně sjednotíme i vaši firemní identitu. Vytvoříme firemní design, který osloví nové klienty. Logo dodáme v potřebných formátech včetně logomanuálu.

Tvorba corpotate identity a firemního designu

CORPORATE IDENTITY

Tvoříme jednotný grafický firemní vizuální styl, podle kterého může zákazník již na první pohled poznat vaši společnost. Nová originální vizuální podoba firemní identity vás odliší od konkurence a bude snadno rozpoznatelná pro vaše klienty. Grafiku zpracujeme do přehledného firemního grafického manuálu.

Kvalitní výroba reklamy a velkoplošného tisku a řezané reklamy

REKLAMA

Navrhneme a vyrobíme reklamní polepy cedulí, výloh, firemních štítů, včetně polepů firemních vozidel, nebo reklamních bannerů. Nabízíme taký výrobu roll upů, reklamních stojanů, vlajek a reklamních předmětů. Zařídíme také případnou výrobu reklamního textilu sítotiskem.

tisková produkce - digitální a velkoformátový tisk

TISKOVÁ PRODUKCE

Nabízíme tisk technologií ofsetového, digitálního a velkoformátového tisku ve skvělé kvalitě. Dodáme vám kalkulaci ceny pro výrobu tiskovin, reklamy na základě formátu a počtu kusů a zašleme obratem k náhledu. Hotovou zakázku rozesíláme kurýrem nebo je možný osobní odběr na naší adrese.

Animované HTML5 bannery

HTML5 BANNERY

Vytvoříme na vaše přání graficky zpracovaní animované HTML5 bannery, které vám přilákají nové zákazníky! Využijte naší nabídky a moderní technologie pro váš byznys. HMTL5 je moderní cesta budouctnosti online marketingu.

Natáčení a tvorba videa a postprodukce videa

VIDEO PRODUKCE

V rámci video produkce vám navrhneme reklamní spot, videoklip, videoprezentaci, promo spot, youtube videa atd. Zařídíme natočení videa a následný střih a postprodukci. Pokud máte zájem o výrobu videa je to skvělá cesta jak promovat produkty, službu nebo projekt.

Produkce reklamní fotografie a produktové fotografie

REKLAMNÍ FOTOGRAFIE

Reklamní fotografii a produktovou fotografii můžete využít při tvorbě tištěných inzerátů, letáků, katalogů, časopisů, knih, firemních publikacích, nebo na elektronické publikování. Fotíme produkty a modely na e-shopy,  reklamu nebo různé formy prezentace. Cena zakázek je individuální dle zadání projektu.