• česky

TISKOVÁ PRODUKCE

Hledáte kvalitní tisk? Pak jste zde správně...
demo1_1

Kvalitní tisk je základ

Potřebujete něco vytisknout?

U nás to není problém! V rámci tiskové produkce nabízíme tisk vizitek, letáků, plakátů, katalogů a brožur, obálek, kartiček, dopisních papírů, A4 desek na dokumenty, samolepek a ostatních důležitých firemních dokumentů. U nás vše funguje jednoduše. Zadáte poptávku tisku na formát a počet kusů a na tomto základě vám zašleme cenovou kalkulaci. Vytvoříme vám grafiku tiskovin i tiskové data, nebo zkontrolujeme zaslaná data do tisku. Nechcete mít zbytečné starosti s postupem výroby? Nechte to na nás! Postaráme se o výrobu a zašleme zakázku až k vám. Případně je možné si zakázku vyzvednout na naší adrese po domluvě osobně.

Velkoformátový tisk samolepek, polepů a bannerů

Potřebujete vytisknout reklamní plachtynebopolep vozu či firemní výlohu? Na základě rozměru a požadavků na materiál vinyl, banner, mesh, síťovinu nebo další materiály připravíme kalkulaci tisku. Na materiál samolepky aplikujeme na vyžádání laminaci pro ochranu barev a tisku před UV zářením a proti blednutí barev.

Digitální a malonákladový tisk

Co vše vám vytiskneme? Nabízíme tisk letáků, plakátu, vizitek, katalogů, brožur, skládaných letáků, hlavičkové papíry, obálky, samolepek.