• česky

TISKOVÁ PRODUKCE

Hledáte kvalitní tisk? Pak jste zde správně...
REFERENCE TISKU
Tisk a výroba reklamy - reference

Kvalitní tisk je základ

Potřebujete něco kvalitně vytisknout?

V rámci tiskové produkce nabízíme tisk vizitek, letáků, plakátů, katalogů, brožur, obálek, dárkových kartiček, dopisních papírů, A4 desek na dokumenty, samolepek a ostatních důležitých firemních dokumentů. U nás vše funguje ryhle a jednoduše. Zadáte poptávku tisku se specifikací formátu a počet požadovaných kusů a na tomto základě Vám obratem zašleme cenovou kalkulaci. Vytvoříme Vám kompletní grafiku tiskovin i tiskové data, nebo zkontrolujeme Vámi zaslaná tisková data. Nechcete mít zbytečné starosti s postupem výroby? Nechte to na nás! Postaráme se o výrobu a zašleme hotovou zakázku až k vám! Zakázky zasíláme kurýrem po celé České Republice. Případně je možné si zakázku také osobně vyzvednout na naší adrese po domluvě osobně.

Velkoformátový tisk samolepek, polepů a bannerů

Potřebujete vytisknout reklamní plachty, digitální tisk na polep vozu či firemní výlohu? Na základě rozměru a požadavků tiskneme na různé materiály jako je PVC vinylová samolepka, PVC banner, mesh, síťovina, papír i další materiály. Připravíme Vám rychle kalkulaci finální ceny tisku včetně dopravy. Na PVC samolepky aplikujeme na vyžádání ochranou krycí laminaci pro ochranu barev a tisku před UV zářením a proti blednutí barev.

Digitální a malonákladový tisk

Co vše vám vytiskneme? Nabízíme tisk vizitek, letáků, plakátu, katalogů, brožur, skládaných letáků, atypických letáků, kalendářů, hlavičkových papírů, různých formátů obálek, reklamních samolepek s tvarovým ořezem a mnoho dalšího.