• česky

SEO OPTIMALIZACE WEBOVÝCH STRÁNEK

Chcete zvýšit návštěvnost Vašeho webu nebo eshopu bez placení drahé PPC reklamy?
NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA
SEO optimalizace webových stránek

ZVÝŠÍME NÁVŠTĚVNOST VAŠICH WEBOVÝCH STRÁNEK

Hledáte způsob jak zvýšit návštěvnost Vašeho webu?

Nabízíme profesionální SEO optimalizaci webových stránek a eshopů na zakázku. Provedeme podrobný SEO audit Vašich webových stránek a navrhneme možnosti pro vylepšení a nastavení Vašeho webu či eshopu na maximální výkon.

PROČ SI NECHAT UDĚLAT SEO OPTIMALIZACI WEBU?

Pokud chcete aby Váš web či eshop byl úspěšný v dnešním online světě plném konkurence je nejdůležitější být vidět na internetu. SEO optimalizace webových stránek je na to nejlepší nástroj, protože nabízí velmi široké možnosti jak zlepšit a posílit autoritu webu a návštěvnost webových stránek.

Tvorbou nového webu vše jen začíná...

Chybně nastavená PPC reklama

Pokud nerozumíte PPC reklamě jako je Google Ads, Seznam Sklik, Bing Ads, a reklamě na sociálních sítích je nejlepší nechat si reklamní kampaně nastavit od profesionála. Nekvalitně nastavená reklamní kampaň povede jen vyhozením peněz oknem a nebude mít žádné výsledky.

PROČ LIDÉ NECHODÍ NA MŮJ WEB?

Častý a největší omyl je to že si klienti myslí že vytvořením nového webu či eshopu automaticky budou prodávat zboží nebo své služby. Pak je pro ně zjistění že na web nikdo nechodí a eshop neprodává žádné zboží velkým zklamáním a uchylují se k placené PPC reklamě. Placená PPC reklama je sice efektivní protože Vám přivede návštěvníky ihned, ale platíte vysoké částky za každý proklik na Váš web. Náklady na PPC reklamu se tedy mohou vyšplhat i do řádek tisíců a více měsíčne. Jak mile přestanete platit tak návštěvnost opět zmizí a web je opět bez návštěvnosti.

SEO optimalizace tento problém řeší tak že Vás lidé najdou i bez placení drahé PPC reklamy. Jedná se o soubor úkonů na webu i mimo něj, který vede ke vylepšení pozice Vašeho webu ve vyhledávačích na nejhledanější klíčová slova na Google, Seznam, Bing, Yahho, Yandex atd.

ON-PAGE SEO OPTIMALIZACE

Pod pojmem ON PAGE SEO optimalizace se skrývá technické zpracování webu. Na webu je třeba nastavit správné popisky stránek pro vyhledávače jako je title a meta description, které se nastavuje na každé stránce webu. Velice důležité je také správné nastavení sitemapy a souboru robots.txt, který informuje vyhledávače jaké stránky mohou navštívit. Zásadní je také správné zvolení klíčových slov pro web a správné pořadí nadpisů na stránce. Důležitá je také optimalizace obrázků pro web, jejich pojmenování a alt popis. Zásadní hodnotící faktor je také responzivita webu pro mobil i tablet a rychlost načítání webu. Všechny tyto a další úkony provádíme a dokážeme opravit a vylepšit Váš web pro nejlepší výsledky.

OFF-PAGE SEO OPTIMALIZACE

OFF PAGE SEO optimalizace webových stránek je zásadní pro úspěšnost webových stránek. Jedná se totiž o propagaci Vašich webových stránek na internetu formou psaní PR článků, tvorbou zpětných odkazů (backlink), publikováním příspěvků na sociálních sítích, registrací do katalogů firem atd. Bez provedení těchto úkonů Váš web ani eshop nebude nikdy fungovat podle Vašich představ a návštěvnost bude nulová a nebo minimální. Provádíme proto tvorbu zpětných odkazů (linkbuilding), publikování článků, registrace do kvalitních katalogů firem a mnoho dalšího pro zviditelnění Vašich webových stránek na internetu. Nespamujeme jen odkazy všude kde to jde, ale získáváme kvalitní odkazy z autoritativních webů a od Vaší konkurence. Výsledky optimalizace se dostaví v řádu 2-3 měsíců od započetí prací na optimalizaci.

Máte dotazy k SEO optimalizaci?
Chápeme že pojem SEO optimalizace Vám nemusí nic říkat. Vše Vám rádi vysvětlíme a zodpovíme Vaše dotazy.