• česky

Reklamní a grafické studio - náš team

Grafické studio Designcrew studio vzniklo v roce 2016 spojením kolegů z oboru grafického designu a reklamy, programování, video tvorby a reklamní a umělecké fotografie. Náš team se stále rozrůstá o další profesionály z oboru. Naším cílem je nabízet profesionální služby velkým i malým klientům v prvotřídní kvalitě. Spolupracujeme s dalšími externími grafiky, programátory a SEO specialisty. Máme k dispozici také copywritery a překladatele. Naším klientům se snažíme nabídnout komplexní reklamní a marketingové služby na míru jejich požadavkům i rozpočtu. Pro klienta se snažíme vytvořit moderní grafiku, webové stránky, reklamní a tiskové služby, nebo reklamní fotografii na míru pro jeho projekt. Konzultujeme nejprve projekt vždy zdarma. Vytvoříme firemní marketingový plán na klíč přesně pro klienta. Poradíme jak snížit náklady na reklamu, kde inzerovat a kam se vyplatí investovat do propagace společnosti. Dokážeme sledovat úspěšnost reklamních kampaní online na Google, Skliku atd. Provádíme také výrobu reklamy a tiskovou produkci. Naše ceny jsou vždy přátelské protože pracujeme jako online projekt. Naše sídlo je v Praze ve Vršovicích, kde máme i kontaktní a výdejní místo pro zakázky. Rádi přijímáme nové výzvy a rádi realizujeme také Váš projekt! Designem prostě žijeme...


Grafik, webdesigner, retušér, video postprodukce, seo optimalizace

Jan Oberpfalzer

Grafický designér/zakladatel a jednatel společnosti

Grafický designér od roku 2003. Studium na střední soukromé grafické škole v Písku - obor grafický design. Pracuji v Adobe Master Collection CC na platformě MAC i PC.

Profesionální programátor PHP, JAVASCRIPT, CSS, HTML

Jiří Bartoš

Programátor a kóder PHP, HTML, CSS

Programátor s 12 letou praxí, realizace více než 100 webů a eshopů.

Antonín Kříž programátor

Antonín Kříž

Front-End vývojář

Front-End vývojář .Net, Java (Kotlin) a PHP programátor. Starám se o tvorbu či úpravu a nasazení webů a jejich databází, mobilních aplikací pro Android, správu serverů a SEO optimalizaci.

Profesionální fotograf reklamní, modelingové a produktové fotografie

David Špingl

Fotograf

Profesionální fotograf a lektor fotografické školy Nikom ČR. Věnuji se umělecké portrétní a reklamní fotografii. Pracuji v produktech Adobe PS, LR, CAMERA RAW na platformě PC a MAC. Věnuji se také profesionální retuši a postprodukci fotografie.

Profesionální kameraman a strihač videa

Tomáš Kostěnec

Video tvorba, kamera, postprodukce

Video tvorbě se věnuji už více než 15 let, po vystudovaní filmové školy v Písku jsem dále pokračoval v Brně na fakultě výtvarných umění. Pracuji v programech Avid Media Composer, Adobe Premiere, After Effects, Photoshop, Lightroom, DaVinci Resolve a další. Také se věnuji fotografii a příležitostně animaci.

Signmaker a montážní pracovník v reklamě

Petr Stibor

Výroba a montáže reklamy

Co máme již za sebou?

2548
Vytvořených grafických návrhů

210
Vytvořených webů

8475621
Napsaných řádek kódu