• česky

TVOŘÍME MODERNÍ LOGA

Kvalitní firemní logo je základ úspěchu podnikání. Vytvoříme vám to vaše přesně na míru...
REFERENCE TVORBY LOGA
Tvorba loga

Tvorba firemního loga na míru

Grafický návrh firemního loga

Firemní logo je základní grafický prvek firemní identity. Proto musí splňovat mnoho požadavků. Logo musí být především originální, jednoduché, dobře zapamatovatelné a vyjadřovat činnost společnosti. Také by mělo být dobře použitelné na různých materiálech a formátech reklamy. Logo by mělo být dobře použitelné na všech propagačních materiálech jako jsou webové stránky, reklamní polepy, tiskoviny atd. Design loga musí oslovit a zaujmout na první pohled oko zákazníka. Návrh loga je tak kreativní proces, kdy je potřeba sladit všechny výše uvedené požadavky. Nabízíme také vytvoření logomanuálu. Logomanuál je dokument obsahující informace jak je možno logo používat, jaké jsou jeho barevné varianty, ochrané prvky a jaký musí být ochranný prostor loga. Navrhneme pro vás nové logo nebo provedeme redesign starého loga.

Proč si nechat vytvořit logo od nás?

Protože analyzujeme Vaší konkurenci a vždy se snažíme dělat věci lépe a na míru. Na základě konzultace a Vaší přestavy připravíme několik variant designu loga v různých kombinacích barev, písma a grafickém stylu vhodném pro Váš produkt nebo poskytovanou službu. Logo tvorba nás opravdu baví!

Jaké logo o nás dostanete?

Finální logo Vám dodáme ve všech požadovaných formátech a důležitých pro další práci s logem. Připravíme pro Vás na vyžádání grafický manuál, který ochrání Vaše logo před nesprávnou publikací. Hotové logo dodáme v křivkách ve formátech AI, EPS, SVG i rastrových formátech JPG, PNG, TIFF pro tisk. Vytvoříme také veškeré formáty loga pro sociální sítě jako je Facebook, Twitter, Instagram atd.

Jak ochánit své logo a kam ho zaregistrovat?

Své logo můžete ochránit registrací loga a tím se vyhnout nebezpečí jeho zneužití.